info@emryazilim.com.tr Giriş Kayıt Ol

İptal İade Değişim

TESLİMAT ŞARTLARI

Sipariş verdiğiniz ürünler 2-5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim edilen ürünler 1-5 iş günü içinde elinize ulaşır. Hafta içi saat 15.00'a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde; bu saatten sonraki siparişleri ertesi iş günü kargo'ya teslim ediyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri ise depomuz çalışmamaktadır.

DEĞİŞİM / İADE ŞARTLARI

İade etmek veya değişimini yapmak istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte, anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla geri gönderebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Bu süreçteki kargo ücreti fitech.xyz tarafından karşılanmaz.

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranıza veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

Fitech hafta sonu veya resmî tatil günlerinde çalışmamaktadır. Kargonuz İstanbul’dan geliyorsa en az 1 iş günü, Türkiye’nin diğer şehirlerinden geliyorsa en az 2 iş günü içerisinde bize ulaşacaktır. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olması durumunda işleme alınması ve ödemenin geri yapılması yedi iş gününe kadar zaman alabilmektedir. Geri ödeme sürecinde üçüncü taraf olan bankalardan kaynaklanan sebeplerle ödemenin gecikmesi halinde Silence Brand gecikmeden dolayı sorumlu tutulamayacaktır.