Arama Motorları Optimizasyonu | Seo Çalışması - İlk Sayfa Yükseltme

Arama Motorları Optimizasyonu | Seo Çalışması - İlk Sayfa Yükseltme

Arama motorları optimizasyonu çalışması ve internet sitesinin ilk sayfaya yükseltilmesi hizmetleri. Seo olarak da adlandırılan bu hizmetler google ve yandex gibi arama motorlarında ilk sıraya yükseltme

arama motorları optimizasyonu, seo, seo çalışması, sıra yükseltme, sayfa yükseltme, google ilk sayfa, site yükseltme, site sıra yükseltme
Google ilk sayfa sıralaması şirketler için olmazsa olmazlardan. Web siteleri kurumların veya bireylerin kesintisiz erişilebilen tanıtım ve iletişim mecralarıdır. Web sayfasında şirketiniz veya şahsınız adına tüm verileri toplayabilir, hedef kitlenize bir bütün olarak sunabilirsiniz. Bu sebeple SEO çalışması profesyonel web tasarım çalışmasından sonra atmanız gereken en önemli adım.
Peki ama bu yeterli mi?
Günümüz rekabet koşullarında sadece var olmak bazen yetersiz kalmaktadır. Rakiplerimizden bir adım öne geçmek için görünür olmak zorundayız. Böylece hedeflediğimiz müşteri kitlesi ile buluşma şansımız artacaktır.

EMR Yazılım olarak yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık;arama motorları optimizasyonu

Google ilk sıra da olmak için bir bütçenizin ve özellikle de sabrınızın olması gerekiyor... Arama Motorlarında sıralamaya girmek için Adwords kullanılabilir veya doğal aramalarda(organik) keşfedilmeyi bekleyebilirsiniz.

EMR YAZILIM olarak size bir teklifimiz var;

Bizimle yapacağınız SEO Arama Motorları Optimizasyonu çalışması anlaşması ile keşfedilmeyi(!) beklemez, sizleri yukarı taşımak için yapacağımız çalışmaları başlatabilirsiniz. En önemli konu sonuç alanımaması durumunda para iade garantisi.

Çalışma Süreci;

Web tasarım ı baştan yapılacak.
Çalışma başlangıcında 3-4 anahtar arama kelimesi belirlenecek. Bunlar, firmanızın ana kazanç kalemleri olmalı.
Web Sitesinin yapımı aşamasında Sosyal Medya bağlantıları yapılacak.
Web Sitesinin sıralamada belirli bir seviyeye gelmesi minimum 2-3 aylık bir süreçtir.
Sektördeki yoğunlağa göre ilk sayfaya çıkmanız 4-5 ayı bulabilmektedir.
Tasarım ve Seo Çalışmaları sürecinde şirket bütçesi el veriyorsa Adwords kampanyası başlatılabilir
Çalışmanın sonunda, Google daki sıralamada yerinizi aldıktan sonra ödemeyi sizden talep ediyoruz. Google sıralama yükseltme çalışmaları için bizi hemen arayın.

Etiket: # sayfa yükseltme, # google ilk sayfa, # site yükseltme, #site sıra yükseltme